Craftlog Tarifleri ve Pişirme

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 51.9 MB
  • Version 1.0.23
  • Dil Türkçe
  • Firma Craft
Yeni yeni yemek tariflerine ulaşmak isterseniz mobil cihazınıza Craftlog Tarifleri ve Pişirme uygulamasını indirebilirsiniz.

IOS mobil cihazınız ile milyonlarca yemek tarifine Craftlog Tarifleri ve Pişirme mobil uygulaması sayesinde ulaşabilirsiniz. Uygulamayı mobil cihazınıza indirirken herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Uygulama içerisinde dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Beğendiğiniz yemek tariflerini işaretleyebilir ve daha sonra tekrar bakma şansını elde edebilirsiniz. 

Craftlog Tarifleri ve Pişirme mobil uygulamasından yararlanarak misafirlerinize en özel sofraları hazırlayarak onları ağırlayabilirsiniz. Uygulamanın keyifli olan diğer özelliklerinden bir tanesi ise uygulama içerisine kendi yemek tariflerinizi girebilirsiniz. Üstelik yemek tariflerine videolar da ekleyebilirsiniz. Hem kendi tariflerinizi ekleyeceğiniz hem de birbirinden güzel tariflere erişebileceğiniz Craftlog Tarifleri ve Pişirme mobil uygulamasına sizde ücretsiz sahip olun ve yeni yemekler deneyin. 

Pasta ve tatlı, Vejetaryen, Thermomix ve Bimby, sağlıklı, fitness'a uygun ve organik tarifler, çorba ve diyet, Glutensiz ve paleo tarifleri ile yeni lezzetler ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sizde yeni tarifler denemeyi seviyorsanız mobil cihazınızda bu eğlenceli uygulamayı bulundurabilirsiniz. İnternette saatlerce çeşitli tarifleri araştırmak ile zaman kaybetmeden uygulama içerisindeki tariflere göz atarak yeni lezzetlerin tadını çıkartabilirsiniz. Uygulamamız sizlere yemek konusunda fazlasıyla bilgi akışı sağlayacaktır. 

Daha Fazla Göster
Craftlog Tarifleri ve Pişirme indir